امروز بعد مدرسه رفتم خونه فاطمه اینا و دو ساعتی ی کله با هم حرف زدیم خخخخ به قدری دلم برای خنده هامون تنگ شده بود که حد نداشت.من و فاطمه به شدت به هم شباهت داریمحتی مامانامونم شبیه همن خیلیییی :| خخخخ و خب این باعث میشه خیلییی خوب بتونم درکش کنم که سه شنبه نتونست بیاد و کنار منو زهرا باشه ولی عوضش خوشحالم که میتونم برم و کنارش باشم(: هرچند کم. اونقدر خندیدیم که ی لحظه به خودم اومدم دیدم سردمه خخخخ خدایی هیچی تو دنیا به اندازه داشتن رفیق به آدم نمیچسبه(: (منظورم از آدم فقط خودمه ولاغیر.لطفا جبهه نگیرید^__^) میدونی همه ی قشنگی های دنیا، وقتی با عزیز ترین آدمای دنیام اتفاق میفتن،نمیتونم نزنم تو دهنم که بهش بفهمونم زندگی بد نیستزندگی با رفقای خوب،خیلیییی قشنگه(: زندگی با خول بازی خیلیییی قشنگه((: دلم نمیخواد امسال تموم شه.نمیخوام برم دانشگاه.دلم نمیخواد از هم دور شیمدلم میخواد همه مون بریم ی شهر دیگه بعد ی خونه مجردی هم بگیریم و ی عالمه خل بازی توش کنیم.واییی دلم میخواد ی عالمه غذا با هم بسوزونیم.سر کوچیکترین چیزا عین بچه به جون هم بیفتیم و آخرش هم با خنده همو بغل کنیم و قربون صدقه بودنای همدیگه بریم(: دلم میخواد خیلی چیزا رو با همدیگه تجربه کنیم.خیلی جاها هنوز هست که باهمدیگه خاطره نداریم ازش((: و خوشحالم که هنوز هم وقت دارم برای ساختن خاطرات قشنگ^___^ خوشحالم که میتونم بخندونمشون و دلمون شاده کنار همدیگه(:

+به قسمت اعتقاد دارم(: پس خدایا هر آنچه خوب و بد میفتد، تا تو هستی ملالی نیستمیجنگم برای شاد بودن و پس میگیرم همه اون لبخندایی که ی مشت نامرد ازم گرفتن.فقط کنارم باش((:

++نگاه نکن میخندم بهتمن هنوزم نگاهم به پسر جماعت بدهخنده های من هنوزم ته مایه های خر خودتی رو دارن که بعید میدونه ی پسر که عوضی نباشه رو تو زندگیش ببینه.نمیگم نیستمیگم کمیابه.میگم اگه دور و ورتون دیدید دو دستی بچسبیدش خخخخ همونجوری که دختر خوب کمه.

#هر چیزی دو طرفه نیست (پس نگید وقتی ی پسر عوضیه پس لابد طرف مقابلش هم عوضی بوده.)

+++حیف اگه پسر میشدم،پسر چندشی میبودم وگرنه میگفتم کاش پسر بودم میرفتم فاطمه رو میگرفتم خخخخ

++++اگه میبینید رد دادم،همش تقصیر"هیچکس"عه امروز سر راه وبلاگ ساقی شو دیدم هوس کردم خخخخ جنسش بدجوووری خوبه آدرس خواستید خصوصی پیام بدید:دی خخخخخ

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها